MICHAŁ BUCZEK
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunek Wychowanie Fizyczne oraz Promocja Zdrowia, instruktor ćwiczeń siłowych, certyfikowany PFI trener personalny z akredytacją REPS, certyfikowany trener Crossfit Level One, instruktor narciarstwa alpejskiego, instruktor spinningu oraz odnowy biologicznej. Członek Kadry Narodowej w kolarstwie szosowym U-23. Były zawodowy kolarz grupy Legia Warszawa oraz aktualny 6 zawodnik Mistrzostw Polski Amatorów.
ŁUKASZ KLUJEW
Absolwent AWF Wrocław, Menadżer Klubu i Trener Personalny z akredytacją REPS. Uczestnik wielu szkoleń,m.in. szkolenie Trening Obwodowy, Trening Funkcjonalny, Stretching,Trener klubu karate Arawashi Siechnice.Członek kadry Polski w Karate WKF, mistrz Polski i wielokrotny medalista turniejów europejskich w kumite w kat. 60 i 65 kg w Karate WKF
MARTA KOWALCZYK-LACHOWSKA
Absolwentka Reebok University, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness, instruktor Nordic Walking oraz instruktor Indoor Cycling. Pasjonat mentalnych form pracy z ciałem takich jak joga, pilates i stretching.
 
MARTA HOTAŁA
Pasjonatka sportu i aktywnego stylu życia. Od wielu lat pracuje jako instruktor fitness, była też jedną z pierwszych instruktorek zumby na Dolnym Śląsku. Posiada również uprawnienia trenera personalnego. Lubi mocne i efektywne treningi, ostatnio w sferze jej fitnessowych zainteresowań pojawił się trening funkcjonalny i elementy cross-treningu. Uważa, że kluczem do wytrwałości i osiągnięcia pożądanych rezultatów jest odnalezienie takiej formy ćwiczeń, która się nam spodoba i sprawia nam radość. Poza sportem jej pasją jest zdrowe odżywianie i gotowanie. Bierze udział w szkoleniach i wykładach na ten temat, obecnie studiuje psychodietetykę, jest też autorką bloga na temat odżywiania dla osób aktywnych.

JONATAN KUJAWA

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, fizjoterapeuta, dietetyk, szkoleniowiec z zakresu metodyki treningu.Swoją pasję kieruje w stronę kompleksowego podejścia do klienta, pregabilitacji, treningu funkcjonalnego, przygotowania motorycznego oraz dietetyki.Jako fizjoterapeuta zwraca szczególną uwagę na pracę nad prawidłową postawą, prewencją urazów oraz sprawność rozumianą przez niego jako życie bez bólu. Uczestnik szkoleń z zakresu treningu oraz zdrowia. Szkoleniowiec, który poprowadził wiele wykładów oraz wykształcił wielu aktualnych trenerów. Ponadto nadzoruje aspekt żywienia zawodowych sportowców różnych dyscyplin.
Jonatan to także aktualny Mistrz Polski w karate WKF (olimpijskim) oraz członek kadry narodowej.
Jego praca to jego pasja, a jego największym marzeniem jest uzyskać kwalifikacje olimpijską już za rok w TOKYO 2021.

WERONIKA WIELIGDA

Instruktor fitness z międzynarodowymi uprawnieniami, instruktor aqua fitness oraz hatha jogi, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, na kierunku Sport.
Specjalizuje się w prozdrowotnych i mentalnych formach aktywności fizycznej. Systematycznie pogłębia swój warsztat i kwalifikacje, by móc konfrontować wiedzę, doświadczenie oraz pogląd z różnych dziedzin nauk. Szczególną uwagę zwraca na zachowanie prawidłowych
wzorców ruchowych, funkcjonalny rozwój fizyczny i holistyczne podejście do podopiecznych.Instruktor fitness z międzynarodowymi uprawnieniami, instruktor aqua fitness oraz hatha jogi, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, na kierunku Sport.
Specjalizuje się w prozdrowotnych i mentalnych formach aktywności fizycznej. Systematycznie pogłębia swój warsztat i kwalifikacje, by móc konfrontować wiedzę, doświadczenie oraz pogląd z różnych dziedzin nauk. Szczególną uwagę zwraca na zachowanie prawidłowych
wzorców ruchowych, funkcjonalny rozwój fizyczny i holistyczne podejście do podopiecznych.
AGATA MUROWICKA
Trenerka personalna, instruktorka sportu.
Miłośniczka treningu wzmacniającego, kształtującego sylwetkę oraz metabolicznego, silnie redukującego tkanke tłuszczową. Duże doświadczenie w pracy z osobami z inulinoopornością oraz problemami hormonalnymi. Przebyte kursy dietetyczne pomagają kształtować wśród podopiecznych prawidłowe nawyki żywieniowe oraz zasady suplementacji.