gallery/facebook_img

JUSTYNA FUDAL

Szkoleniowiec i prezenter w międzynarodowej Akademii Trenerów Personalnych oraz Instruktorów Fitness ProFi Fitness School. 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - specjalizacja Techniki Relaksacyjne, instruktor fitness - specjalność aerobik, aqua aerobik, pilates oraz step, trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej - specjalność ćwiczenia siłowe - kulturystyka, licencjonowany instruktor nordic walking. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów, konwencji fitness.

Życzliwa i wiecznie uśmiechnięta. Otwarta na ludzi i uparcie dążąca do celu. Swoją pasją stara się zarazić każdego uczestnika zajęć, mobilizując tym samym do zwiększonej dawki wysiłku.

Oprócz fitnessu Justyna interesuje się dietetyką i promocją zdrowia - jest właścicielką justFIT by justyna fudal. Służy radą zarówno w dziedzinie treningu jak i zdrowego odżywiania. Od zawsze związana ze sportem - jej pasją jest piłka nożna, kajakarstwo i tenis ziemny. Szkoleniowiec i prezenter w międzynarodowej Akademii Trenerów Personalnych oraz Instruktorów Fitness ProFi Fitness School. 

MICHAŁ BUCZEK

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunek Wychowanie Fizyczne oraz Promocja Zdrowia, instruktor ćwiczeń siłowych, certyfikowany PFI trener personalny z akredytacją REPS, certyfikowany trener Crossfit Level One, instruktor narciarstwa alpejskiego, instruktor spinningu oraz odnowy biologicznej. Członek Kadry Narodowej w kolarstwie szosowym U-23. Były zawodowy kolarz grupy Legia Warszawa oraz aktualny 6 zawodnik Mistrzostw Polski Amatorów.

gallery/michał buczek
gallery/nasz zespół
gallery/ekipa level one

GRZEGORZ SKOŁUDA

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Instruktor kulturystyki i certyfikowany trener personalny.

Czynny zawodnik oraz medalista Mistrzostw Polski Brazylijskiego JiuJitsu

Pasjonat treningu siłowego oraz dietetyki sportowej.

ŁUKASZ KLUJEW

Absolwent AWF Wrocław, Menadżer Klubu i Trener Personalny z akredytacją REPS. Uczestnik wielu szkoleń,m.in. szkolenie Trening Obwodowy, Trening Funkcjonalny, Stretching,Trener klubu karate Arawashi Siechnice.Członek kadry Polski w Karate WKF, mistrz Polski i wielokrotny medalista turniejów europejskich w kumite w kat. 60 i 65 kg w Karate WKF

MARTA KOWALCZYK-LACHOWSKA

Absolwentka Reebok University, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness, instruktor Nordic Walking oraz instruktor Indoor Cycling. Pasjonat mentalnych form pracy z ciałem takich jak joga, pilates i stretching.
 

MARTA HOTAŁA

Pasjonatka sportu i aktywnego stylu życia. Od wielu lat pracuje jako instruktor fitness, była też jedną z pierwszych instruktorek zumby na Dolnym Śląsku. Posiada również uprawnienia trenera personalnego. Lubi mocne i efektywne treningi, ostatnio w sferze jej fitnessowych zainteresowań pojawił się trening funkcjonalny i elementy cross-treningu. Uważa, że kluczem do wytrwałości i osiągnięcia pożądanych rezultatów jest odnalezienie takiej formy ćwiczeń, która się nam spodoba i sprawia nam radość. Poza sportem jej pasją jest zdrowe odżywianie i gotowanie. Bierze udział w szkoleniach i wykładach na ten temat, obecnie studiuje psychodietetykę, jest też autorką bloga na temat odżywiania dla osób aktywnych.

gallery/lukasz klujew
gallery/justyna fudal
gallery/grzegorz skoluda
gallery/marta kowalczyk lechowska
gallery/marta hotala