gallery/facebook_img
gallery/łukasz wolny

ŁUKASZ WOLNY

Wielokrotny medalista Mistrzostw Świata, Europy i Polski w Karate Shotokan. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością trener kulturystyki. Były trener Kadry Narodowej Karate Seniorek.

Instruktor Indoor Cycyling z najwyższą licencją A w kraju systemu szkoleniowego ICG, instruktor Indoor Walking, instruktor TRX, trener personalny. 

Uczestnik wielu szkoleń, między innymi: szkolenie z zakresu suplementacji w sporcie, szkolenie z zakresu poradnictwa dietetycznego „Dobry dietetyk”, szkolenie Kettle Bells stage 1, szkolenie z treningu funkcjonalnego.

DOMINIKA SIEDLAK

Dyplomowana absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, specjalność- fitness. Certyfikowany instruktor fitness, Zumba, Zumba Kids, Active Walk- Indoor Walking, pływania, gimnastyki i lekkiej atletyki. Sport jest nieodłącznym elementem mojego życia. Największą pasją jest narciarstwo, fitness, Zumba i taniec- który trenowałam przez wiele lat, odnosząc sukcesy na skalę Polski, Europy i Świata. (Laureatka Mistrzostw Polski, Finalistka Mistrzostw Europy i Świata) Moim głównym celem podczas prowadzenia zajęć jest efektywny trening uczestników w połączeniu z dobrą zabawą.

gallery/dominika bakalarz
gallery/justyna fudal 2

JUSTYNA FUDAL

Szkoleniowiec i prezenter w międzynarodowej Akademii Trenerów Personalnych oraz Instruktorów Fitness ProFi Fitness School. 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - specjalizacja Techniki Relaksacyjne, instruktor fitness - specjalność aerobik, aqua aerobik, pilates oraz step, trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej - specjalność ćwiczenia siłowe - kulturystyka, licencjonowany instruktor nordic walking. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów, konwencji fitness.

Życzliwa i wiecznie uśmiechnięta. Otwarta na ludzi i uparcie dążąca do celu. Swoją pasją stara się zarazić każdego uczestnika zajęć, mobilizując tym samym do zwiększonej dawki wysiłku.

Oprócz fitnessu Justyna interesuje się dietetyką i promocją zdrowia - jest właścicielką justFIT by justyna fudal. Służy radą zarówno w dziedzinie treningu jak i zdrowego odżywiania. Od zawsze związana ze sportem - jej pasją jest piłka nożna, kajakarstwo i tenis ziemny. Szkoleniowiec i prezenter w międzynarodowej Akademii Trenerów Personalnych oraz Instruktorów Fitness ProFi Fitness School. 

MICHAŁ BUCZEK

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunek Wychowanie Fizyczne oraz Promocja Zdrowia, instruktor ćwiczeń siłowych, certyfikowany PFI trener personalny z akredytacją REPS, certyfikowany trener Crossfit Level One, instruktor narciarstwa alpejskiego, instruktor spinningu oraz odnowy biologicznej. Członek Kadry Narodowej w kolarstwie szosowym U-23. Były zawodowy kolarz grupy Legia Warszawa oraz aktualny 6 zawodnik Mistrzostw Polski Amatorów.

gallery/michał buczek
gallery/nasz zespół
gallery/zespół_foto
gallery/grzegorz sokołuda
gallery/lukasz klujew
gallery/marta kowalczyk lachowska

GRZEGORZ SKOŁUDA

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Instruktor kulturystyki i certyfikowany trener personalny.

Czynny zawodnik oraz medalista Mistrzostw Polski Brazylijskiego JiuJitsu

Pasjonat treningu siłowego oraz dietetyki sportowej.

ŁUKASZ KLUJEW

Absolwent AWF Wrocław, Menadżer Klubu i Trener Personalny z akredytacją REPS. Uczestnik wielu szkoleń,m.in. szkolenie Trening Obwodowy, Trening Funkcjonalny, Stretching,Trener klubu karate Arawashi Siechnice.Członek kadry Polski w Karate WKF, mistrz Polski i wielokrotny medalista turniejów europejskich w kumite w kat. 60 i 65 kg w Karate WKF

MARTA KOWALCZYK-LACHOWSKA

Absolwentka Reebok University, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness, instruktor Nordic Walking oraz instruktor Indoor Cycling. Pasjonat mentalnych form pracy z ciałem takich jak joga, pilates i stretching.
 

DOMINIKA MALIK

Pełna energii i motywacji instruktor zajęć grupowych, która międzynarodowe uprawnienia i uzyskanie tytułu Instruktora zdobyła w Austrii, szkoląc sie pod okiem trenerów wiedeńskiej szkoły fitnessu- AFAS ( Austrian Fitness& Aerobic School). Szereg szkoleń ( Indoor Walking, Bodywork&Floorwork, Functional Training, Step, Aero Dance, Pilates& Stretching), zdobyte umiejętności, upór w działaniu i pasja, umożliwiły jej rozwój i prace w Turcji, na Wyspach Kanaryjskich i w Grecji. W Polsce, uczennica Inki Szymański Fitness School ( szkolenia Basic Complex i APF Instructor High Level). Dominika na sali kładzie nacisk na dobra atmosferę, technikę wykonywania ćwiczeń i ich skuteczność. Nie uznając poddawania się, trzyma się stwierdzenia, że wszystko zaczyna się i kończy w naszej głowie, a sukces to droga, a nie cel sam w sobie.

MARTA JĘDRZEJOWSKA

Pasjonatka sportu i aktywnego stylu życia. Od wielu lat pracuje jako instruktor fitness, była też jedną z pierwszych instruktorek zumby na Dolnym Śląsku. Posiada również uprawnienia trenera personalnego. Lubi mocne i efektywne treningi, ostatnio w sferze jej fitnessowych zainteresowań pojawił się trening funkcjonalny i elementy cross-treningu. Uważa, że kluczem do wytrwałości i osiągnięcia pożądanych rezultatów jest odnalezienie takiej formy ćwiczeń, która się nam spodoba i sprawia nam radość. Poza sportem jej pasją jest zdrowe odżywianie i gotowanie. Bierze udział w szkoleniach i wykładach na ten temat, obecnie studiuje psychodietetykę, jest też autorką bloga na temat odżywiania dla osób aktywnych.

gallery/marta jędrzejowska

IZABELA ŚLĘZAK-WALCZYBOK

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale Fizjoterapii. Od dzieciństwa związana ze sportem, w tym również wyczynowym (pływanie).  Nieustanna pasjonatka ruchu i aktywności fizycznej. 19-letnie doświadczenie w branży fitness jako instruktor oraz trener. Przez ten czas trenowały i nadal trenują z nią setki osób, które zmieniły swoje zdrowie, sylwetkę i do dziś czują się fantastycznie. Swoje fitness`owe podstawy kształciła u najlepszych polskich szkoleniowców, już podczas studiów AWF na wydziale Fizjoterapii. Dziś fitness, ruch i zdrowie wypełnia całe jej życie. Jak sama mówi: „ Jest to moja życiowa pasja, w której odnalazłam się i ciągle się spełniam”. Nieustannie zagłębia tajniki pracy z ciałem, uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach, analizując każde doświadczenie, a następnie przekładając wszystko na codzienną pracę z Klientami. 

gallery/izabela ślezak
gallery/dominika malik