Habcore – Centrum fitness – Poraj


AF1QipPfTqRU2 OJIUdo0 JXn7co3VrSIiQNbX8OF1gw426 h240 k no

 

Godziny otwarcia

  • Piątek: Czynne 24 godziny na dobę
  • Poniedziałek: Czynne 24 godziny na dobę
  • Sobota: Czynne 24 godziny na dobę
  • Niedziela: Czynne 24 godziny na dobę
  • Czwartek: Czynne 24 godziny na dobę
  • Wtorek: Czynne 24 godziny na dobę
  • Środa: Czynne 24 godziny na dobę
Podsumowanie
  • Adres: Mickiewicza 25J, 42-360 Poraj, Poland
  • Telefon: +48 517 927 207
  • Specjalność: GYM
  • Strona internetowa: Przejdź do strony internetowej
  • Ocena: 5.0 de 5
  • Liczba opinii: 29

Habcore – Centrum fitness to nowoczesny gimnasio zlokalizowany w Poraju, w województwie Śląskim. Obiekt znajduje się przy ul. Mickiewicza 25J, a jego telefon kontaktowy to +48 517 927 207. Został stworzony z myślą o osobach, które pragną poprawić swoją kondycję oraz zdrowie w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Centrum fitness Habcore oferuje szeroki zakres usług, które zaspokajają różnorodne potrzeby swoich klientów. W ofercie znajdziemy nowoczesny sprzęt do ćwiczeń, programy treningowe dostosowane do różnych poziomów sprawności oraz wykwalifikowanych trenerów, którzy służą pomocą i radą. Dzięki temu każdy może znaleźć odpowiednie dla siebie zajęcia, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania.

W ciągu działalności, Habcore zdobyło zaufanie 29 klientów, którzy ocenili to miejsce na znakomite 5.0 na 5. Ta wysoka ocena świadczy o wysokiej jakości usług oraz zadowoleniu osób korzystających z oferty. Klienci podkreślają nie tylko profesjonalizm trenerów, ale również pozytywną atmosferę, która sprzyja motywacji i zaangażowaniu w dbanie o własną kondycję fizyczną.

Wszystkie te elementy sprawiają, że Habcore – Centrum fitness to idealne miejsce dla każdego, kto pragnie zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę. Warto odwiedzić to miejsce i doświadczyć na własnej skórze, jak wiele korzyści płynie z regularnej aktywności fizycznej. Dla wszystkich poszukujących inspiracji do aktywnego trybu życia, ten gimnasio z pewnością spełni oczekiwania.

Dodaj komentarz